Telefón

+421 949 429 693

Email

info@luciadurisova.com

Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok: 6:00 - 19:00

Ahoj, zoznám sa s energickou, odhodlanou osobou v legínach, ktorá ti slovo pohyb dostane do tvojej každodennej rutiny tak, že nebudeš chcieť prestať.

Moje meno je Lucia Ďurišová, mám 26 rokov a pochádzam zo Žiliny. Od malička som bola húževnaté dieťa a musela som byť všade, na strome, na streche a prvá v rade na dupľu. Dnes už viem, že dupľu si musím zaslúžiť, teda musí mi hlavne sedieť do kalorickej tabuľky.

Som skromná osoba, s chuťou užívať si každý moment života. Využívam každý jeden deň naplno a zdokonaľujem sa. Všetok môj voľný čas sa točí okolo pohybu. Už v škôlke som neobľubovala spanie, lebo vždy som chcela byť v centre diania.

Do kategórie šport a detstvo spadá vybíjaná, volejbal, futbal a áno, môžeš sa smiať o 3-2-1... mažoretky. Klasifikovala by som sa ako pohybovo nadaného jedinca, s nepretržitým úsmevom, ktorého baví všetko, kde mu stúpne tep nad pokojovú hladinu.

DSC_3969

Moja cesta = vysoká škola = veľkomesto = Ftvš UK BA. Každý jeden deň bol zážitok, kde som bojovala ako lev. Bojovnosť a odhodlanie robia zo mňa šelmu. Tieto vlastnosti vo mne prebúdzajú zviera, ktoré prekoná všetko a všetkých, a to chceš. So mnou sa nevzdáš, neskončíš, lebo ťa niečo bolí. Skrátka u mňa sa prekonávajú hranice a dosahujú ciele.

Z fakulty si odnášam hlavne priebojnosť, ľudskosť, spravodlivosť (hranie fair-play) a porozumenie.

Moja kreativita vo všetkom, čo robím nezaostáva a je mojou skrytou zbraňou. Všetkého čoho sa chytím, robím na 120%.

Magister, ktorý si plní svoj sen a púšťa sa do veľkých vecí. Fyzioterapia je moja nová výzva.