Telefón

+421 949 429 693

Email

info@luciadurisova.com

Otváracie hodiny

Na objednávku

Ahoj, zoznám sa s energickou, odhodlanou osobou v legínach, ktorá ti slovo pohyb dostane do tvojej každodennej rutiny tak, že nebudeš chcieť prestať.

Moje meno je Lucia Ďurišová, mám 28 rokov a pochádzam zo Žiliny. Od malička som bola húževnaté dieťa a musela som byť všade, na strome, na streche a prvá v rade na dupľu. Dnes už viem, že dupľu si musím zaslúžiť, teda musí mi hlavne sedieť do kalorickej tabuľky. (sranda)

Som skromná osoba, s chuťou užívať si každý moment života. Využívam každý jeden deň naplno, a zdokonaľujem sa nielen v mojom odbore. Všetok môj voľný čas sa točí okolo pohybu. Už v škôlke som neobľubovala spanie, lebo vždy som chcela byť v centre diania.

Do kategórie šport a detstvo spadá vybíjaná, volejbal, futbal a áno, môžeš sa smiať o 3-2-1... mažoretky. Klasifikovala by som sa ako pohybovo nadaného jedinca, s nepretržitým úsmevom, ktorého baví všetko, kde mu stúpne tep nad pokojovú hladinu.

DSC_3969

Moja cesta viedla na vysokú školu Fakultu telesnej výchovy a športu. Každý jeden deň bol zážitok. Zápočty ma niekedy potrápili, hlavne z lyžovania a plávania, ale nemôže byť každý Phelps a Vlhová. 😀 Z fakulty si odnášam hlavne priebojnosť, ľudskosť, spravodlivosť (hranie fair-play) a porozumenie.

So mnou sa nevzdáš, neskončíš, lebo ťa niečo bolí, pretože u mňa sa prekonávajú hranice a dosahujú ciele.

Moja kreativita vo všetkom, čo robím nezaostáva a je mojou skrytou zbraňou. Všetkého čoho sa chytím, robím na 120%.

Ambiciózne dievča, ktoré si plní svoj sen a púšťa sa do veľkých vecí. Podnikanie je moja nová výzva a ty môžeš byť pri tom ako sa mi darí a kráčam k výšinám.